Loading Заходи

← Back to Заходи

Євген Камашев

Євген Камашев

Керівник Проектного офісу Дирекції з розробки та впровадження, Метінвест Діджитал

Євген Камашев є Керівником Проектної офісу Дирекції з розробки та впровадження Метінвест Діджитал, ІТ бізнес-партнера Групи Метінвест, з вересня 2018 року. Він володіє 14-річним досвідом проектного менеджменту. В Метінвест Діджитал Євген відповідає за розробку і впровадження методології управління ІТ-проектами. Щорічно в управлінні Проектної офісу знаходиться близько 90 проектів, які впроваджуються на всіх виробничих підприємствах Метінвесту.
Євген Камашев – сертифікований директор проектів (IPMA, Level A – Certified Project Director) і член Української Асоціації управління проектами.
Крім цього, у нього 10-річний досвід проведення тренінгів та освітніх програм з проектного менеджменту. Євген є тьютором Единбурзької Бізнес Школи за спеціалізацією «Управління проектами», сертифікованим коучем Еріксоновського університету, а також тренером освітньої платформи Laba за напрямом «Project Management».
Отримав ступінь MBA в Единбурзької бізнес-школі.
Має досвід впровадження проектів для таких компаній ПУМБ, Альфабанк, Промінвестбанк, Vodafone, Фармак, Дельта Медікал, Укртрансгаз, Київстар, Integrity Vision, FDI.

Upcoming Заходи

  • Там жодного результату не знайдено.