Loading Заходи

← Back to Заходи

Михайло Відякін

https://bank.gov.ua/control/uk/index

Михайло Відякін

Директор департаменту стратегії та реформування, Національний банк України

Відякін Михайло працює у Національному банку України з жовтня 2014 р. Із серпня 2016 р. – директор Департаменту стратегії та реформування, керівник Цільової команд з упровадження реформ фінансового сектору України. До функціональних обов’язків входить підрозділу входить стратегічне планування діяльності Національного банку, координація проектних команд з розвитку фінансового сектору, розвиток проектного та процесного управління в НБУ, а також організаційний менеджмент. У вересні 2016 р. призначений членом Адміністративної ради ФГВФО (за квотою місць від НБУ).
Уся професійна діяльність Михайла Відякіна пов’язана з роботою у фінансовому секторі та банківській системі України – понад 14 років досвіду роботи. Так він працював на різних посадах в “УкрСиббанку” (BNP Paribas Group), “ОТП Банку” та “ОТП Факторинг Україна” (OTP Bank Group).
Навчався Михайло в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю “Міжнародні економічні відносини”, та завершив його у 2003 році, здобувши кваліфікацію магістра міжнародних економічних відносин.
Михайло Відякін прагне до постійного підвищення професійності, ефективності та прозорості у діяльності державних органів, зменшення рівня бюрократії та виступає за впровадження новітніх технологій і екологічно-спрямованих підходів у роботі державних структур. Захоплюється високими технологіями, фотомистецтвом та подорожами.

Upcoming Заходи

  • Там жодного результату не знайдено.